« Kan je iets voor mij betekenen? | Hoofdmenu | Ongelofelijke pijn in m'n schouders, nek en rug »

Reacties

Wim

Beste Carry,

Je stelt een hele belangrijke vraag!

In het geval van artroseklachten is het noodzakelijk om te vermijden:

- Alcohol in het algemeen, rode wijn in het bijzonder,
- Geraffineerde producten, zoals witte suiker (dat je in veel ingrediënten van producten terugvindt zoals frisdrank en snoep) en witte rijst,
- Rood vlees: varkensvlees en rundvlees - als je alleen deze al consequent vermijdt, zal je snel een positief effect ondervinden.

Daarvoor in de plaats kun je beter gebruiken:
- (mineraal)water en vruchtensappen
- Rietsuiker of helemaal geen suiker en zoetstoffen
- Wit vlees – kip, kalkoen, vis en al het andere dat vliegt en zwemt - of vegetarisch eten.

Vegetarisch eten hoeft niet speciaal een “vleesvervanger” te zijn; als je voldoende groente en fruit en rijst, pasta eet en/of aardappelen eet krijg je alle voedingsmiddelen binnen.
Je kunt eventueel aanvullen met goede Multi-vitaminen/mineralen tabletten.

Geef jezelf de kans om te herstellen, doe dit 3 maanden consequent en ervaar zelf wat er gebeurt - niet alleen in je duim, maar in je hele energieniveau!

PS. In geval van slechte weerstand, ziekte en pijnklachten is bovenstaande een stevige basis voor je gezondheid.

Succes!

Vriendelijke groet,
Wim Beek

Controleer uw reactie

Voorbeeld van uw reactie

Dit is slechts een voorbeeld. Uw reactie is nog niet ingediend.

Bezig...
Uw reactie kon niet worden ingediend. Fout type:
Uw reactie werd opgeslagen. Reacties worden gemodereerd en zullen pas zichtbaar worden als ze door de auteur zijn goedgekeurd. Nog een reactie achterlaten

De letters en cijfers die u invulde kwamen niet overeen met de afbeelding. Probeer opnieuw.

Als laatste stap voor uw reactie wordt gepubliceerd, gelieve de letters en cijfers in te vullen die die u ziet in de afbeelding hieronder. Dit voorkomt dat automatische programma's reacties achterlaten.

Problemen met het lezen van deze afbeelding? Alternatief bekijken.

Bezig...

Laat een reactie achter

Reacties worden gemodereerd en worden pas zichtbaar als ze door de auteur zijn goedgekeurd.